Potrebuje Slovensko politických exotov? Potrebuje!

Autor: Kosmas Bekiaris | 16.3.2014 o 19:00 | Karma článku: 15,43 | Prečítané:  1132x

Slovensko je po štvrťstoročí vládnutia tzv. štandardných strán tam, kde je. V prdeli. Chudoba na východe, chudoba v strede, bohatšia Bratislava, chabé možnosti zamestnať sa, chradnúce školstvo, zničené poľnohospodárstvo, skorumpované súdnictvo, ekonomika v rukách zahraničných firiem a onedlho aj rozpredaná pôda, ktorú stáročia obrábali naši predkovia. Slovensko pomaly stráca svoju samostatnosť a odovzdáva moc do Bruselu, kde o nás rozhoduje pár oblekových globalizátorov, ktorí ani poriadne nevedia kde naša krajina vlastne je.

A v tomto všetkom nám tu ešte obsmŕdajú tzv. štandardní slovenskí politici so svojimi štandardnými stranami. Presne tí istí, ktorí túto krajinu dostali tam, kde je. Ponúkajú svoje schopnosti a skúsenosti. Ponúkajú občanom Slovenska ako ešte hlbšie sa táto krajina dá dostať do ... však viete kde. Tí, ktorí sa ako jediní označujú, že sú štandardní, že len oni majú patent na správnu politiku a že všetci ostatní s iným názorom a riešeniami sú neštandardní a obyčajní exoti. Pripomína mi to vyjadrenia politikov spred roka 1989. Už len stačí tých exotov nechať pozatvárať.

Táto krajina a jej občania kričia DOSŤ!

Ak občania, ktorí chcú spravodlivých sudcov a neskorumpovaných prokurátorov, občania, ktorí chcú rozvoj regionálnej ekonomiky a zlepšenie zamestnanosti, lacnejšie a lepšie zdravotníctvo, zastavenie rozpredávania krajiny, občania, ktorí chcú ukončiť úpadok nášho školstva a aby platilo, že zákon platí pre každého, ak takíto občania sú nazývaní exotmi, tak Slovensko potrebuje práve ich. Potrebuje neštandardné strany ako sú Obyčajní ľudia, 7 Statočných a pod. Potrebuje politikov ako sú Matovič, Hlina, či Gürtler. Potrebuje prezidenta ako je Kiska. Prezidenta bez politickej minulosti, ktorý nebude sľubovať istoty pre bohatých, aby ďalej nezákonne bohatli, istoty pre zlodejov, aby mohli beztrestne pokračovať v dvadsaťpäťročnom rozkrádaní štátu. Slovensko potrebuje statočných ľudí ako sú Žarnay, Kuffa, či Bezák. Presne takýchto exotov krajina potrebuje. Len neštandardní ľudia totiž môžu zmeniť Slovensko. Dosť bolo štandardných ficov, hrušovských, dzurindov, či gašparovičov.

Mimochodom, čo je zlé na tom, ak sa Slovensko stane exotickou krajinou? Nebudeme jedinou a táto zima to jednoznačne podporuje.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Cibulková: Mohla som sa zlomiť, no hodila som to za hlavu

Dominika Cibulková sa pri premiére na turnaji Masters prebojovala do semifinále. Stačilo jej na to jedno víťazstvo nad Simonou Halepovou.

SVET

Čechov pobúrila Prima. Zľakla sa Zemana a zastavila Krausa

Odmietla odvysielať reláciu Jana Krausa, v úvode ktorej kritizujú Zemana.


Už ste čítali?