Som nová celebrita. Moje meno je Mafián.

Autor: Kosmas Bekiaris | 27.2.2011 o 8:00 | Karma článku: 14,32 | Prečítané:  2526x

Boli ste v ostatnom období v nejakom kníhkupectve alebo brovsovali ste na nejakých stránkach o knihách? Čítate noviny, časopisy...? Nič ste si nevšimli?

No kto sú najväčšie hviezdy? Presne tak, mafiáni. Vídavame ich v televízii, na obálkach kníh, časopisov, čítavame o nich v dennej tlači i bulvárnych týždenníkoch a mesačníkoch, žijeme s nimi ich osudy. Je toto normálne? Hrôza.

 

Aké knižné tituly na nás civia z pultov a výkladných skríň?

V tieni mafie, V tieni mafie II – Čas dravcov, Mikuláš Černák, Boss všetkých bossov Mikuláš Černák, Mafia v Bratislave, ... Bestsellery dneška.

 

Zapnem telku, veď začína môj obľúbený seriál Panelák a kto je najväčšou hviezdou, sexsymbol, vzor dnešných dospievajúcich chlapcov ... Maslák. Žeby človek, ktorý sa živí poctivou prácou a vedie normálny rodinný život ? Nie, mafián, pravý slovenský macho s vypracovaným telom, ktorý nám predvádza aké ťažké je prebrať kšeft svojej mamičke (mafiánke). Chudáčik. A kopa žien sa ide zblázniť.

 

Len čítajme ľudkovia a kukajme na tieto nové celebrity. Veď bez nich by bol život chudobný a neznesiteľný. Za takúto propagáciu, akú majú v súčasnosti by sa Al Capone musel od radosti vkuse rehotať.

 

Mafiáni, ľudia (ak sa vôbec môžu takto nazývať), ktorí by dojedného mali skončiť za mrežami, opovrhnutí a zabudnutí. Tí, ktorí by mali žiť bez povšimnutia na okraji spoločnosti, sa u nás stávajú najväčšími hviezdami, hrdinami, vzormi s neuveriteľným stredobodom záujmu.

 

Ale čo už narobíme, keď hlava Najvyššieho súdu sa bratríčkuje s mafiánom zo zahraničia, poslanec z Košíc si váži mafiánov a oni jeho, ...

Už nám len chýba, aby sme si jednu takú novú celebritu zvolili za prezidenta. Veď niektoré krajiny nás už predbehli.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.

KOMENTÁRE

Dobrovoľníci a štátna drogová politika sú v napätí

Drogový biznis sa globalizuje a digitalizuje.

ŠPORT

Bratia posielajú väčšinu platu rodičom

Synovia majstra sveta prekonali otca.


Už ste čítali?