Slotov prázdninový tábor pre deti

Autor: Kosmas Bekiaris | 18.8.2011 o 10:37 | (upravené 18.8.2011 o 17:27) Karma článku: 12,46 | Prečítané:  1678x

Strana, ktorá sa do parlamentu dostala len vďaka Vincovmu šarmu a jeho hlasov sa opäť predvádza v plnom šate. Prínos Vinca pre Slovensko v roli poslanca nebudem komentovať, lebo by to bolo asi nezverejniteľné. Členovia tejto strany zistili, že nie sú schopní presvedčiť voličov Slovenska zákonne, tak začali hrať na detskú strunu, hoci protizákonne. Deti to predsa chápu, oni chápu aká potrebná je petícia z dielne SNS.

Táto petícia je pre občanov Slovenska tak potrebná asi ako chili korenie do jablkového pyré pre deti v škôlke. A tu je zopár vyjadrení školákov, ktorí sa akože hrajú na politikov.

„Toto je petícia, aby sme na Slovensku hovorili len po slovensky," dozvedeli sme sa od školákov. „Mám deväť rokov," povedal Slávko.

Ľubko povedal, že má desať a Katka už 14 rokov.

„Sme tu len dva dni. Ja som tu bol od rána od deviatej do večera do siedmej. Mama? Tá je v robote, v obchode. Vie, že som tu," vravel Slávko.

Katka dodala, že o ich občerstvenie sa stará „ujo Matúš". Vraj nie sú jediné v ich veku, kto s petíciou pomáha.

Neviem kto je ujo Matúš, ale nie som si istý, či má rád deti tým správnym spôsobom. Zneužívať deti na takúto činnosť a takto ich zamestnávať počas prázdnin je nehorázne.

Najviac ma zarazilo vyjadrenie člena SNS Matúša Nameša, ktorý povedal:

„Chodí za nami mládež, no ja nemôžem v tomto mobilizačnom procese selektovať ľudí v štýle: Ty k nám môžeš prísť a ty nie, lebo nemáš na to vek," reagoval. „Robíme s mládežou maximálne zmysluplnú činnosť. Chodí k nám z vlastnej vôle. Chcú nám pomáhať.  Ja sa ich nepýtam, koľko majú rokov."

Takže drahý Matúš, to čo robíte s mládežou nie je zmysluplná činnosť, ale obyčajné porušovanie zákona. A už vôbec nechápem o aký mobilizačný proces vám ide. Ibaže by ste mobilizovali stranu SNS, pretože pomaly končíte. Som rád, že nepracujete ako predavač, pretože podľa vášho vyjadrenia by sme mali najvoľnejší predaj alkoholu a cigariet na svete. A ak sledujete občas televíziu, tak to v rohu obrazovky na slovenských kanáloch, to nie je teplota ani cena, ale piktogram, ktorý podľa zákona určuje vhodnosť sledovania programu na základe veku diváka.

Záverom chcem poprosiť, aby toto protiprávne správanie sa niektorých občanov, ktorí sú ochotní urobiť čokoľvek a to ešte v mene hlúposti vyriešil policajný zbor SR a nie nejaký na hlavu padnutý slovenský Breivik.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nemecko zakázalo prespávanie v kamiónoch, vodičom za to hrozia pokuty

Komisia ukáže nové pravidlá pre dopravcov.

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor aj Andrejom Babišom.

KOMENTÁRE

Premiér Fico mieri k jadru Únie. Ako sa k nemu prelúska?

Fico sa nenápadne začal dištancovať od susedov z V4.


Už ste čítali?