Smiech je zdravý, povedal si Smer a smeje sa občanom rovno do tváre

Autor: Kosmas Bekiaris | 7.5.2012 o 12:07 | (upravené 7.5.2012 o 17:09) Karma článku: 28,03 | Prečítané:  3964x

Cha, cha, cha. Chi, chi, chi. Chytiť sa za brucho a znova. Takto v skutočnosti reagujú najbližší stranícki kolegovia pána Richtera na jeho fantastické študijné výsledky na vysokej škole. A môžu vôbec reagovať inak?

Mohli by, ale to by asi museli dostať povolenie od Fica. Prečo? No lebo v absurdistane teraz rozhoduje on.

V roku 2006 sa občanom začala rehotať veľká trojka Janko, Robko a Vladko. Uvedomili si, že smiech je zdravý a lieči, tak prečo neliečiť občanov Slovenska. A kuaza za kauzou sa valila a oni sa len vyškierali, rehotali a smiali. Čo je najhoršie, maličkí pravičiari od roku 2010 v tom pokračovali ďalej. No a teraz sa smeje víťaz víťazov, Fico so svojou nesvojprávnou družinou, ktorá sa vždy správa tak ako jej povie on.

Podstatou problému pána Richtera, ktorý sa stal ministrom a ani on sám možno nevie ako, tak ako nevie čo a či vôbec študoval, nie je v dokazovaní pravosti jeho diplomu, ale v jeho osobe ako takej. Čo z toho, že by aj začali nejakú kontrolu na škole o pravosti jeho diplomu, podpisov a neviem čoho všetkého ešte? Veď by kontrolovali jeho najbližší, medzi ktorými sa nájdu ďalší rýchlokvasení vysokoškoláci s diplomami a titulmi. A možno by smiechu bolo ešte viac, ak by skonštatovali, že pán Richter má bakalársky diplom neoprávnene, ba ani jeho titul JUDr. nie je kóšer, ale ministrom bude naďalej, lebo sme sa tak rozhodli resp. Fico sa tak rozhodol. Finito a môžte nám...To by boli potoky sĺz a bolenia brúch od smiechu. To by bolo liečenia.

Vôbec nie je potrebné začať nejaké šetrenie diplomu. Stačí urobiť jednoduchú vec, ktorú môže vykonať predseda vlády. Navrhnúť prezidentovi odvolanie ministra Richtera a dať vymenovať iného.  Len mi nehovorte, že pán Richter je jediný schopný a možný minister práce na Slovensku a že je nenahraditeľný.

Ako občanovi Slovenska mi prekáža osoba pána Richtera vo funkcii ministra práce:

- pre jeho aktívnu činnosť v KSČ a pre jeho štúdium na politickej škole počas socializmu, na ktoré si určite veľmi dobre pamätá

- pre jeho neuveriteľné (ne)štúdium za bakalára s donebavolajúcimi nejasnosťami

- pre jeho ukončenie druhého stupňa vysokoškolského štúdia s neskutočne rýchlym získaním titulu JUDr.

- pre jeho mlčanie a nesnahu očistiť svoje meno v prípade diplom, ak je to vôbec možné

- pre jeho nenahraditeľnosť na poste ministra

Hanbím sa za takéhoto predstaviteľa nášho štátu a ako skončený vysokoškolák ma hlboko uráža človek s takto dosiahnutým vysokoškolským vzdelaním na poste ministra. Apropo, čo vy na to pán Čaplovič, minister školstva? Aha už viem, čakáte na povolenie samostatne rozhodovať a dovtedy sa budete len rehotať občanom rovno do tváre. Však smiech lieči.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nemecko zakázalo prespávanie v kamiónoch, vodičom za to hrozia pokuty

Komisia ukáže nové pravidlá pre dopravcov.

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor aj Andrejom Babišom.

KOMENTÁRE

Premiér Fico mieri k jadru Únie. Ako sa k nemu prelúska?

Fico sa nenápadne začal dištancovať od susedov z V4.


Už ste čítali?