Rašice sú predsa vo Ficolande

Autor: Kosmas Bekiaris | 10.8.2012 o 20:50 | (upravené 10.8.2012 o 21:58) Karma článku: 17,45 | Prečítané:  1183x

Tak čo iné sme mohli čakať od predstaviteľov Košíc, ako ich kocúrkovské vyjadrenia na podporu súkromnej firmy. Namiesto toho, aby hájili záujmy Košičanov. Už nie sme tak ďaleko a mocipáni s marketingovými úsmevmi nás budú presviedčať, že biele je čierne a čierne je biele.

Súkromná firma si jednoducho zruší cenu parkovného za krátkodobé parkovanie a spolu s Magistrátom Košíc presviedča ľudí, že sa nič nestalo, akurát sa bude platiť viac.

http://kosice.korzar.sme.sk/c/6491603/kratke-parkovanie-v-kosiciach-zdrazelo-o-sto-percent.html

A Magistrát vysvetľuje a vysvetľuje. Že vraj 0,50€ na pol hodinu nie je v cenníku a vraj to bola len akási extra služba pre občanov. Aj keby to tak bolo, však poslanci zastupujú občanov, tak pre koho by to malo byť. No cenník hovorí niečo iné. Žiadna extra služba, ale jeho normálna súčasť, ktorá bola schválená mestskými poslancami. Platná od 1.10.2011. Žeby biele bolo čierne?

http://www.smmk.sk/Image/Parkovanie/Cennik%20od%201%2010%202011%20opr.jpg

Ako občan mesta Košice a tohto štátu a ako občan, ktorý si poctivo platí dane. Dane, z ktorých žijú aj predstavitelia nášho mesta sa Vás súdruh primátor Raši pýtam:

„Ktorá z nasledovných možností je správna a pravdivá?"

  1. Platba za krátkodobé parkovanie 0,50€ na pol hodinu je v cenníku a súkromná firma si svojvoľne, bez súhlasu mestského zastupiteľstva, platný cenník zmenila a tým porušila zmluvu. Vy o tom dobre viete a vedome klamete.
  2. Sedíte v Bratislave, kde máte kopu práce s poslancovaním v NR SR a keďže z Bratislavy nie je východ Slovenska vôbec vidieť (a to nielen v tomto prípade), tak nemáte potrebné informácie a klamete nevedomky.
  3. Všetko je v úplnom poriadku a to len ľudia zle chápu platný cenník parkovného. Firma nemôže cenu zvyšovať, ale môže ju znižovať a tiež robiť v cenníku rôzne zmeny. Kocúrkovské, ale čo už. Vy hovoríte pravdu a všetci ostatní sú len jednoducho blbečkovia, vrátane mňa.
  4. Súkromná firma si môže robiť čo chce, lebo je to kolorit dnešnej doby a Vy ako primátor ste malý na to, aby ste to zmenili. Táto firma sa správa presne podľa Gorilích praktík, kde o chode spoločnosti nerozhodujú volení občania, ale finančné skupiny, firmy, či kadejakí biznismeni.

Už tu opäť začíname mať dobu, keď nás súdruhovia zhora presviedčajú, že to čo vidíme nie je to, čo vidíme, pretože vidíme zle a máme vidieť len to, čo chcú oni.

Jednoducho RAŠIce sú vo FICOlande, tak prečo by to práve v nich malo byť ináč.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Koho odfotili s Kollárom či Lipšicom? Politici a mafiáni na fotkách

Súd na kauciu prepustil z väzby Ľubomíra Kudličku, považovaného za šéfa gangu takáčovcov. Bol na prvej fotke spájajúcej mafiu a politika.

TECH

O krok bližšie k základni na Mesiaci. Je plný vody

Voda sa na Mesiac dostala krátko po jeho vzniku.


Už ste čítali?