Cisár Trubač.

Autor: Kosmas Bekiaris | 16.1.2013 o 11:07 | (upravené 16.1.2013 o 11:17) Karma článku: 30,06 | Prečítané:  5506x

Mám pocit, že nie je dôležité čo a kde robí náš prezident, ale ako dobre vie klamať jeho hovorca. Otázkou zostáva, prečo vlastne klame. Možno, ak to takto pôjde ďalej, tak sa stane najlepším hovorcom. Napoleon klamal celý svoj život a nakoniec sa stal cisárom.

Vážený pán hovorca,

v jeden deň poviete, že pán prezident bol na dovolenke v Chorvátsku, preto nemohol byť na poľovačke na Slovensku. Neprejde pomaly ani dvadsaťštyri hodín a už to, čo ste povedali nie je pravda, lebo prezident nebol v Chorvátsku, ale na futbale v Bratislave. Bohužiaľ ani to nie je pravda a následne poviete, že kde bol prezident vlastne nepoviete, lebo je to zrazu utajovaná skutočnosť. Viem pochopiť, že sú situácie, kedy je potrebné utajiť miesto plánovaného pobytu prezidenta, ale aby bolo potrebné tajiť kde prezident bol, to mi až tak jasné nie je. Čo také potrebuje prezident utajovať? Kde bol vlastne? Na poľovačke, pán Trubač?

Pán Trubač, ak svoje klamstvá prirovnávate k skartácii Čentéša, tak ste riadne vedľa. Skartácia je nič proti tomu, čo tu stvárate. Vy v tomto prípade, ako hovorca Prezidenta Slovenskej republiky, klamete všetkym občanom štátu. A vedome. Chcete niečo zakryť, či utajiť?

Môžu Vám občania tohto štátu ešte veriť?

Ako majú vedieť, že kedy klamete a kedy hovoríte pravdu?

Ja Vám už totiž neverím ani jedno slovo.

Ešte stále sa Vám to zdá podobné s nejakou skartáciou?

Pán Trubač, vy ste ten, kto tu znevažuje úrad a funkciu prezidenta. Podľa Fica dokonca útočíte na samotný štát.

Prezident má dve možnosti. Buď Vás vymení za niekoho iného, kto nebude vedome klamať a oblbovať občanov štátu alebo si Vás nechá a udelí Vám titul za najlepšieho hovorcu. Pán Trubač, Vy sa stanete cisárom hovorcov.

Mimochodom, ako poznám nášho prezidenta, tak cisárom ste už dávno. Veď preto si Vás asi vybral.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Koho odfotili s Kollárom či Lipšicom? Politici a mafiáni na fotkách

Súd na kauciu prepustil z väzby Ľubomíra Kudličku, považovaného za šéfa gangu takáčovcov. Bol na prvej fotke spájajúcej mafiu a politika.

TECH

O krok bližšie k základni na Mesiaci. Je plný vody

Voda sa na Mesiac dostala krátko po jeho vzniku.


Už ste čítali?