Načo sú nám kontroly? Načo, pán Trebuľa?

Autor: Kosmas Bekiaris | 26.2.2014 o 10:07 | Karma článku: 29,23 | Prečítané:  4972x

Prvé výsledky „správnej" voľby župana a poslancov v košickom samosprávnom kraji sa už dostavili. Nuž, koho si občania košického kraja zvolili, tak toho majú. Bohužiaľ, ak sa nič dramatické neudeje, tak na ďalšie štyri roky.

Pán župan a poslanci Smeru podržali vo funkcii riaditeľa Obchodnej akadémie Polárna v Košiciach a prepustenému učiteľovi nové miesto nedajú. Zdôvodnenie v podobe výsledku kontroly je nasledovné:

Obchodná akadémia porušila finančnú disciplínu v sume takmer 79-tisíc eúr, 12-tisíc eúr neefektívne použila na externé právne služby. Akadémia tiež porušila zákon o verejnom obstarávaní a ďalšie normy.

A keďže na tieto porušenia si dovolil upozorniť pán učiteľ Žarnay, podľa poslancov Smeru a pána župana je správne, že bol prepustený zo strany porušiteľa a statočný učiteľ si už na tejto škole nezaučí (narozdiel od pána riaditeľa).

Spravodlivosť nadovšetko. Smerácka spravodlivosť. Pripravená pokračovať v ničení regiónu, pripravená ďalej ničiť Slovensko a jeho občanov.

Načo sú nám kontroly, keď ich výsledky sú bagatelizované a neakceptované? Načo, pán Trebuľa?

A aby som nezabudol, po gebuli ste si pán župan dali v tomto prípade sám, so silným prispením poslancov z Vašich radov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Koho odfotili s Kollárom či Lipšicom? Politici a mafiáni na fotkách

Súd na kauciu prepustil z väzby Ľubomíra Kudličku, považovaného za šéfa gangu takáčovcov. Bol na prvej fotke spájajúcej mafiu a politika.

TECH

O krok bližšie k základni na Mesiaci. Je plný vody

Voda sa na Mesiac dostala krátko po jeho vzniku.


Už ste čítali?